VÝSLEDKY Z VÍKENDU – 24.- 25.09.2016

O posledním zářijovém víkendu zachraňovali čest hrušovanského fotbalu muži,když doma porazili „B-mužstvo“ z Podolí a mladší přípravka,i když ta sehrála velmi smolné utkání v Ochozi,když neudržela nadějné poločasové vedení a byla ráda za remízu.Mini přípravka si zahrála druhý mistrovský turnaj,tentokráte ve Zbýšově a v zápase s domácími hráči,si v první půli vedli dobře a drželi remízu.Starší přípravka hrála také na turnaji v Ochozi a v obou zápasech dostala velký brankový příděl.Družstvo mladších žáků,díky kolizi zápasů se starší přípravkou,hrálo ve slabší sestavě a svému soupeři z Modřic nestačila.

Mistrovský turnaj ve Zbýšově:
TJ BANÍK ZBÝŠOV - FK 1932 "MINI PŘÍPRAVKA" 7:2 (2:2)

FC IVANČICE - FK 1932 "MINI PŘÍPRAVKA" 11:2 (4:1)
SESTAVA : Michal Goliáš - Oskar Verner, Filip Horký, Oliver Malý, Matěj Sedláček, Šimon
Miroš,Eliáš Karban, Lukáš Sedláček, Tobiáš Sedláček.

TJ OCHOZ U BRNA - FK 1932 “MLADŠÍ PŘÍPRAVKA“ 8:8 (1:4)
STŘELCI : Viktorin Aleš 3x,Franzberger René 3x,Viktorin Tomáš 2x.
SESTAVA : Povolný Jonáš - Viktorin Aleš,Viktorin Tomáš,Kvarda Sebastian,Glomb Ondřej,
HradskýOndřej,Bína Jakub,Šulek Alexander,Franzberger René,Dolníček Štěpán.

Mistrovský turnaj v Ochozi :

SK POZOŘICE - FK 1932 “STARŠÍ PŘÍPRAVKA“ 34:1 (19:0)
STŘELEC : Janča Filip.

TJ OCHOZ U BRNA - FK 1932 “STARŠÍ PŘÍPRAVKA“ 28:2 (15:1)
STŘELCI: Švec Kevin 2x.
SESTAVA : Vrba Šimon – Janča Filip,Švec Kevin,Drápal Vojtěch,Malý Marek,Kábela Zdeněk,
Dvořáková Nikola.

MFK MODŘICE - FK 1932 „MLADŠÍ ŽÁCI“ 11:0 (5:0)
SESTAVA : Vašek Matyáš - Bína Pavel,Cikán Viktor,Buršík Michal,Kudělková Marie,Miroš
Milan,Drajsaitl Aleš,Lamač Tomáš,Kessner Rudolf,Kvarda Sebastián.

FK 1932 „MUŽI“ – FK PODOLÍ U BRNA „B“ 2:0 (1:0)
STŘELCI : 17. Šimoník Lukáš,61. Podborský Tomáš.
SESTAVA: Hýsek David (A) - Kudera Jonáš, Kříž David, Matal Jakub, Blaha Šimon - Daněk
Pavel (72" Lauterbach Tomáš), Kratochvíl Jakub (C) (71" Podborský Jan), Šimoník Lukáš,
Badin Tomáš (77" Janíček Radek) - Podborský Tomáš (85" Lamač Michal) - Pokorný Tomáš
(59" Cekl Martin).
Do zápasu jsme vstoupili aktivně, snažili jsme se držet míč a nepůjčovat ho soupeři. Docela se
nám to dařilo a v 17. minutě jsme dali šťastný gól.Šimoník centroval do vápna na nabíhajícího
spoluhráče a míč zaplaval do šibenice brány soupeře. Vstřelený gól by nás měl nakopnout k
další aktivitě,ale nám jako by vždy svázal nohy. Nechali jsme hrát soupeře a koledovali si o
vyrovnání, ale naštěstí jsme se opět brzy rozehráli.
Ve druhém poločase zvýšil Podborský na 2:0 po průnikové přihrávce od Kratochvíla. Soupeř si
vytvořil několik náznaků šancí, ale do žádného souvyslého tlaku jsme ho nepustili díky naší
pozorné hře a několika střídáním, které vnesla do naší hry nové síly. V závěru se Cekl, Lauter-
bach i Podborskýdostali do tutových šancí, ale tváří v tvář gólmana hostí selhali.Naštěstí nás to
po konečném hvizdu mrzet nemuselo a po výhře 2:0, zůstali body doma.

Neděle od 17 - 22 hod.
Pravidelné přímé přenosy ze sportovních kanálů - ČT sport,Sport 1 a 2,Eurosport 1 a 2,Nova Sport 1,Arena Sport 2.
Možnost sledování on-line přenosů Komety a Zbrojovky.
Čepujeme Radegast 10°,Gambrinus 11° a 12° Plzeň,dále Kofola,Zonky a jiné nealko nápoje.
Na příjemně strávený čas,v našem sportbaru,Vás tímto všechny srdečně zveme.
Ve sportbaru nabízíme možnost pořádání rodinných, společenských, firemních posezení a oslav do počtu až 35 + 28 lidí, domluva ohledně termínů a možnosti nabídky občerstvení na tel. číslech 774 723 770 a 728 477 735, nebo na mailech predseda@fk1932.cz a sekretar@fk1932.cz