VÝSLEDKY Z VÍKENDU – 10.-11.09.2016

V druhý zářijoví víkend se zadařilo mladším žákům,když tyto ročníky uhrály svoji první
historickou výhru,na hřišti v Podolí.Ostatní naše družstva ve svých zápasech prohrála.
Muži doma v závěru neudrželi jednobrankové vedení,když dovolili soupeři v rozmezí
80. a 85. minuty otočit skóre.Starší přípravka prohrála svůj zápas v Medlově a mladší
neudržela nadějné poločasové výsledky.Své první zápasy sehrála i Mini přípravka na
mistrovském turnaji v Rajhradě.

Mistrovský turnaj v Rajhradě:
TJ SOKOL OPATOVICE - FK 1932 "MINI PŘÍPRAVKA" 13:2 (6:1)
SESTAVA : Šimon Miroš - Oskar Verner, Filip Horký, Oliver Malý, Matěj Sedláček, Mikuláš
Duchoň, Michal Goliáš.

RAFK - FK 1932 "MINI PŘÍPRAVKA" 9:3 (4:1)
SESTAVA : Michal Goliáš - Oskar Verner, Filip Horký, Oliver Malý, Matěj Sedláček,  Mikuláš
Duchoň, Šimon Miroš.

Mistrovský turnaj v Želešicích :
TJ VIKTORIA ŽELEŠICE - FK 1932 “MLADŠÍ PŘÍPRAVKA“ 8:5 (4:3)
STŘELCI :Viktorin Tomáš 3x,Viktorin Aleš 2x.

SK ÚJEZD U BRNA - FK 1932 “MLADŠÍ PŘÍPRAVKA“ 13:7 (4:5)
STŘELCI : Viktorin Tomáš 3x,Franzberger René,Vaszily Filip,Viktorin Aleš,Kvarda Sebastian.
SESTAVA : Povolný Jonáš - Viktorin Aleš,Vaszily Filip,Viktorin Tomáš,Kvarda Sebastian,Bodó
Samuel,Franzberger René.

TJ SOKOL MEDLOV - FK 1932 “STARŠÍ PŘÍPRAVKA“ 5:2 (3:0)
STŘELEC : Drápal Vojtěch 2x.
SESTAVA : Kurečka Petr - Vrba Šimon,Janča Filip,Švec Kevin,Drápal Vojtěch,Suchán Oskar,
Malý Marek,Furišová Vanesa.

FK PODOLÍ U BRNA - FK 1932 „MLADŠÍ ŽÁCI“ 6:11 (4:5)
STŘELCI : Miroš Milan 6x,Mišák Martin 4x,Cikán Viktor.
SESTAVA : Vašek Matyáš – Bína Pavel,Mišák Martin,Cikán Viktor,Kurečka Filip,Kudělková
Marie,Miroš Milan,Drajsaitl Aleš,Pospíšil Richard Jan.

FK 1932 „MUŽI“ – SK POZOŘICE „B“ 1:2 (0:0)
STŘELEC : 75. Lauterbach Tomáš.
SESTAVA: Hýsek David - Blaha Šimon, Kratochvíl Jakub, Matal Jakub (75. Podborský Jan),

Neděle od 17 - 22 hod.
Pravidelné přímé přenosy ze sportovních kanálů - ČT sport,Sport 1 a 2,Eurosport 1 a 2,Nova Sport 1,Arena Sport 2.
Možnost sledování on-line přenosů Komety a Zbrojovky.
Čepujeme Radegast 10°,Gambrinus 11° a 12° Plzeň,dále Kofola,Zonky a jiné nealko nápoje.
Na příjemně strávený čas,v našem sportbaru,Vás tímto všechny srdečně zveme.
Ve sportbaru nabízíme možnost pořádání rodinných, společenských, firemních posezení a oslav do počtu až 35 + 28 lidí, domluva ohledně termínů a možnosti nabídky občerstvení na tel. číslech 774 723 770 a 728 477 735, nebo na mailech predseda@fk1932.cz a sekretar@fk1932.cz