VÝSLEDKY Z VÍKENDU – 03.- 04.09.2016

O prvním zářijovém víkendu,vstoupili do svých mistrovských bojů i naše mládežnická
družstva.Nejdříve starší přípravka v sobotu v Blučině dvakrát vysoko prohrála,po nich v
neděli mladší žáci nestačili ve svém úvodním zápase na Želešice,aby mladší přípravka
také v Blučině,vstoupila do svých bojů lépe a získala první výhru.Ve svém domácím
zápase družstvo mužů opět bodovalo,když porazilo Újezd B a je s bilancí dvou výher a
jedné remízi,na pěkném 2.místě.
Mistrovský turnaj v Blučině :
FC ŽIDLOCHOVICE - FK 1932 “MLADŠÍ PŘÍPRAVKA“ 3:16 (1:6)
STŘELCI :Viktorin Tomáš 8x,Kvarda Sebastian 4x,Povolný Jonáš 3x,Vaszily Filip.
SK BLUČINA - FK 1932 “MLADŠÍ PŘÍPRAVKA“ 6:3 (2:0)
STŘELCI : Povolný Jonáš 3x.
SESTAVA : Viktorin Aleš – Vaszily Filip,Viktorin TomášKvarda Sebastian,Bodó Samuel,Povolný
Jonáš,Suchan Marek,Suchan Radim.
SK DOL.KOUNICE - FK 1932 “STARŠÍ PŘÍPRAVKA“ 22:1 (12:0)

STŘELEC : Drápal Vojtěch.

SK BLUČINA - FK 1932 “STARŠÍ PŘÍPRAVKA“ 14:1 (8:0)
SESTAVA : Vrba Šimon – Janča Filip,Kurečka Petr,Švec Kevin,Drápal Vojtěch,Suchán Oskar,
Malý Marek,Furišová Vanesa.

FK 1932 „MLADŠÍ ŽÁCI“ – TJ VIKTORIA ŽELEŠICE 0:7 (0:4)
SESTAVA : Vašek Matyáš – Bína Pavel,Cikán Viktor,Kurečka Petr,Drápal Vojtěch,Kudělková
Marie,Miroš Milan,Drajsaitl Aleš,Kessner Rudolf,Buršík Michal,Lamač Tomáš,Pospíšil Richard
Jan,Janča Filip.

FK 1932 „MUŽI“ – SK ÚJEZD U BRNA „B“ 3:2 (2:0)
STŘELCI : 32.,49. Pokorný Tomáš,1. Šimoník Lukáš.
ŽK: 57. Pokorný Tomáš,80. Matal Jakub.
SESTAVA: Hýsek David - Blaha Šimon, Kratochvíl Jakub, Matal Jakub, Honza Podborský -
Kudera Jonáš (59" Lauterbach Tomáš), Daněk Pavel, Šimoník Lukáš, Cekl Martin - Podborský
Tomáš - Pokorný Tomáš (70" Lamač Michal).

Domácí zápas pro nás začal výborně, hned v první minutě podržel Podborský míč proti soupeřům
a našel na vápně osamoceného Šimoníka, který hned v první minutě otevřel skóre zápasu - 1:0.
Po obdrženém gólu převzal iniciativu soupeř, snažil se o brzké vyrovnání, ale naše defenzíva
odolávala a soupeře do vyložených šancí nepouštěla. Naopak v závěru poločasu vykombinovali
Šimoník s Pokorným obranu soupeře a druhý jmenovaný zvýšil na - 2:0.
V úvodu druhého poločasu se role vyměnily a soupeř potrestal naši nepozornost rychlým gólem
- 2:1. Hosté se tlačili do útoku dále, ale branku jsme vstřelili my. Pokorný nešetřil krokem a
odražený míč po rohu procedil z velkého úhlu za záda hostujícího brankáře - 3:1. Po gólu se hra
více vyrovnala a šance se objevovali na obou stranách, ale Lamač, Podborský ani Lauterbach
nedokázali ze svých šancí vytěžit další branku. V 77.min. dostal hostující hráč za nevhodné
komentáře druhou žlutou a poroučel se ze hřiště. Do konce zápasu soupeř už jen snížil z penalty

Neděle od 17 - 22 hod.
Pravidelné přímé přenosy ze sportovních kanálů - ČT sport,Sport 1 a 2,Eurosport 1 a 2,Nova Sport 1,Arena Sport 2.
Možnost sledování on-line přenosů Komety a Zbrojovky.
Čepujeme Radegast 10°,Gambrinus 11° a 12° Plzeň,dále Kofola,Zonky a jiné nealko nápoje.
Na příjemně strávený čas,v našem sportbaru,Vás tímto všechny srdečně zveme.
Ve sportbaru nabízíme možnost pořádání rodinných, společenských, firemních posezení a oslav do počtu až 35 + 28 lidí, domluva ohledně termínů a možnosti nabídky občerstvení na tel. číslech 774 723 770 a 728 477 735, nebo na mailech predseda@fk1932.cz a sekretar@fk1932.cz