VÝSLEDKY Z VÍKENDU – 01.- 02.10.2016

Úvodní říjnový víkend nebyl pro naše barvy vůbec příjemný.Uspěla pouze mladší příprav-
ka,když vyhrála jeden zápas na svém turnaji v Židlochovicích.Starší přípravka podlehla
svým soupeřům v Dolních Kounicích.Mladší žáci společně s mini přípravkou měli o tom-
to víkendu volný los a tak mladší žáci si v sobotu zahráli přátelský zápas s Rajhradem,
hrající krajskou soutěž,který prohráli 0:15.Družstvo mužů nezvládlo svůj zápas v Blažovi-
cích,s místním „B-mužstvem“,když nezachytilo úvod zápasu a kupilo zbytečné chyby.

Mistrovský turnaj v Židlochovicích:
SK BLUČINA - FK 1932 “MLADŠÍ PŘÍPRAVKA“ 7:6 (5:3)
STŘELCI : Viktorin Tomáš 2x,Viktorin Aleš 2x,Franzberger René,Bodó Samuel.

FC ŽIDLOCHOVICE - FK 1932 “MLADŠÍ PŘÍPRAVKA“ 3:10 (2:5)
STŘELCI : Viktorin Aleš 3x,Kvarda Sebastian 3x,Viktorin Tomáš 2x,Franzberger René,Vaszily
Filip.
SESTAVA : Povolný Jonáš - Viktorin Aleš,Viktorin Tomáš,Kvarda Sebastian,Glomb Ondřej,
Vaszily Filip,Hradský Ondřej,Bína Jakub,Šulek Alexander,Franzberger René,Dolníček Štěpán.

Mistrovský turnaj v Dolních Kounicích :
SK DOL.KOUNICE - FK 1932 “STARŠÍ PŘÍPRAVKA“ 19:2 (12:2)
STŘELCI : Kurečka Petr,Drápal Vojtěch.

SK BLUČINA - FK 1932 “STARŠÍ PŘÍPRAVKA“ 14:3 (6:1)
STŘELCI : Drápal Vojtěch 2x,Kurečka Petr.
SESTAVA : Vrba Šimon – Janča Filip,Švec Kevin,Kurečka Petr,Drápal Vojtěch,Malý Marek,
Kábela Zdeněk,Dvořáková Nikola,Nebenführová Andrea.

TJ BLAŽOVICE „B“ - FK 1932 „MUŽI“ 5:0 (3:0)
STŘELCI : 17. Šimoník Lukáš,61. Podborský Tomáš.
ŽK : 17.+73. Šimoník Lukáš,20. Podborský Jan.
ČK : 73. Šimoník Lukáš.
SESTAVA: Hýsek David - Blaha Šimon, Kříž David, Matal Jakub (46" Cekl Martin), Podborský
Jan - Daněk Pavel, Kratochvíl Jakub (c), Šimoník Lukáš, Badin Tomáš - Podborský Tomáš (76"
Kudera Jonáš) - Pokorný Tomáš (76" Lamač Michal)

Výsledek utkání v Blažovicích vypadá hrozivě a odpovídá našemu výkonu. V týdnu jsme dobře
potrénovali i díky středečnímu, mimořádnému tréninku. Do víkendu však stačily postihnout část
kádru zdravotní obtíže, jak střevní tak i silná nachlazení. První minuty vypadaly vyrovnaně, ale
ve 4. minutě jsme po standartce zaspali a domácí útočník uklízel na zadní tyči do brány zcela
osamocen. Brzký gól nás zcela rozhodil, vypadli jsme z role. V 18. minutě to bylo po naší chybě
už 2:0. K naší pohodě nepřispěl ani dvojí metr rozhodčí, před poločasem neodpískala další jas-
ný faul na našeho hráče a už to bylo 3:0. Nechceme a ani se nemůžeme vymlouvat. Naše roz-
položení před zápasem sice nebylo ideální, ale zápas jsme nezvládli ani fyzicky,ani v hlavách.
Musíme se z porážky poučit, otřepat se z ní a před domácími fanoušky opět naplno bodovat...

Neděle od 17 - 22 hod.
Pravidelné přímé přenosy ze sportovních kanálů - ČT sport,Sport 1 a 2,Eurosport 1 a 2,Nova Sport 1,Arena Sport 2.
Možnost sledování on-line přenosů Komety a Zbrojovky.
Čepujeme Radegast 10°,Gambrinus 11° a 12° Plzeň,dále Kofola,Zonky a jiné nealko nápoje.
Na příjemně strávený čas,v našem sportbaru,Vás tímto všechny srdečně zveme.
Ve sportbaru nabízíme možnost pořádání rodinných, společenských, firemních posezení a oslav do počtu až 35 + 28 lidí, domluva ohledně termínů a možnosti nabídky občerstvení na tel. číslech 774 723 770 a 728 477 735, nebo na mailech predseda@fk1932.cz a sekretar@fk1932.cz