ROZLOSOVÁNÍ ROČNÍKU 2016/17

V následujícím přehledu si můžete prohlédnou rozlosování našich družstev pro nový soutěžní ročník.

 

MUŽI FK 1932 - SOUTĚŽ 2016/17

Informace o rozlosování nového soutěžního ročníku 2016/2017 mužů.

Účastníky soutěžního ročníku 2016/17 IV.třídy,skupina A jsou.

1. SK Moutnice „B“, 2. FK 1932 HRUŠOVANY U BRNA, 3. SK Pozořice „B“, 4. TJ Sokol Babice nad Svitavou „B“, 5. FK Sokol Podolí u Brna, 6. TJ Blažovice „B“, 7. TJ Sokol Kobylnice, 8. FC Židlochovice, 9. TJ Sokol Tvarožná, 10. VOLNÝ LOS, 11. TJ Sokol Opatovice, 12. SK Újezd u Brna „B“.

Soutěž je naplánována klasicky dvou kolově,systémem doma a venku,vítěz soutěže si zajistí právo postupu do třetí třídy.

Pořadí zápasů na podzim 2016 :

1.kolo

 

20. - 21.08

H. - Opatovice

2.kolo

 

27. - 28.08

Moutnice B - H.

3.kolo

 

03. - 04.09

H. - Újezd B

4.kolo

 

10. - 11.09

H. - Pozořice B

5.kolo

 

17. - 18.09

Babice n.S. B - H.

6.kolo

 

24. - 25.09

H. - Podolí B

7.kolo

 

01. - 02.10

Blažovice B - H.

8.kolo

 

08. - 09.10

H. - Kobylnice

9.kolo

 

15. - 16.10

Židlochovice - H.

10.kolo

 

22. - 23.10

H. - Tvarožná

11.kolo

 

29. - 30.10

VOLNO

Družstvo našich mužů a Židlochovic bylo po několika letech přeřazeno do skupina A.

DOROST FK 1932 – SOUTĚŽ 2016/17 

Informace o rozlosování nového soutěžního ročníku 2016/2017 dorostu.

Účastníky soutěžního ročníku 2016/17 Okresního přeboru jsou.

1. TJ Sokol Žabčice, 2. FK 1932 HRUŠOVANY U BRNA, 3. TJ Sokol Těšany, 4. FC Čebín, 5. TJ Sokol Troubsko, 6. FC Veverská Bítýška, 7. VOLNÝ LOS, 8. SK Tuřany, 9. SK Pozořice, 10. TJ Sokol Domašov-Říčky, 11. FK Sokol Podolí, 12.TJ Pojihlavan ZD Kupařovice.


Soutěž je naplánována klasicky dvou kolově,systémem doma a venku,vítěz soutěže si zajistí postup do krajské soutěže.


Pořadí zápasů na podzim 2016 : 

2.kolo

 

27. - 28.08

Žabčice - H.

3.kolo

 

03. - 04.09

H. - Kupařovice

4.kolo

 

10. - 11.09

H. - Těšany

5.kolo

 

17. - 18.09

Čebín - H.

6.kolo

 

24. - 25.09

H. - Troubsko

1.kolo

ST

28.09

H. - Podolí

 

7.kolo

 

01. - 02.10

Vev.Bítýška - H.

8.kolo

 

08. - 09.10

VOLNO

9.kolo

 

15. - 16.10

Tuřany - H.

10.kolo

 

22. - 23.10

H. - Pozořice

11.kolo

 

29. - 30.10

Domašov - H.

           

 V letošním ročníku je pouze 11 dorosteneckých mužstev a z toho jedno z Brna-města

MLADŠÍ ŽÁCI FK 1932 - SOUTĚŽE 2016/17

Informace o rozlosování nového soutěžního ročníku 2016/17 mladších žáků.

Účastníky soutěžního ročníku 2016/2017 Okresního přeboru,skupina A jsou.

1. TJ Sokol Těšany, 2. MFK Modřice, 3. FK 1932 HRUŠOVANY U BRNA, 4. FK Ořechov, 5. TJ Blažovice, 6. TJ Sokol Žabčice, 7. SK Měnín /SK Blučina, 8. TJ Viktoria Želešice, 9. FK Sokol Podolí, 10. VOLNÝ LOS.
 

Soutěž je naplánována klasicky dvou kolově,systémem doma a venku,vítěz soutěže si zahraje finálové dvoj utkání s vítězem skupiny B o přeborníka okresu.

Pořadí zápasů na podzim 2016 

1.kolo

 

03. - 04.09

H. - Želešice

2.kolo

 

10. - 11.09

Podolí - H.

3.kolo

 

17. - 18.09

H. - Těšany

4.kolo

 

24. - 25.09

Modřice - H.

5.kolo

 

01. - 02.10

VOLNO

6.kolo

 

08. - 09.10

H. - Ořechov

7.kolo

 

15. - 16.10

Blažovice - H.

8.kolo

 

22. - 23.10

H. - Žabčice

9.kolo

 

29. - 30.10

Měnín/Blučina - H.

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA FK 1932 – SOUTĚŽ 2016/17

Informace o rozlosování nového soutěžního ročníku 2016/17 starší přípravky.

Účastníky soutěžního ročníku 2016/17 III.třídy,skupina A jsou.

SK Blučina, FK 1932 HRUŠOVANY U BRNA,MFK Modřice,TJ Ochoz u Brna,SK Pozořice,TJ Viktoria Želešice/FK Ořechov,TJ Sokol Medlov,SK Dolní Kounice.

Naše přípravka bude hrát svoji skupinu turnajovým způsobem.

 Pořadí zápasů na podzim 2016 

1.kolo

 

03. - 04.09

v BLUČINĚ - 1. Blučina/2. Dol. Kounice - H.

2.kolo

 

10. - 11.09

Medlov - H.

3.kolo

 

17. - 18.09

v HRUŠOVANECH - H. - 1. Modřice/3. Želešice

4.kolo

 

24. - 25.09

v OCHOZI - 2.Pozořice/3.Ochoz - H.

5.kolo

 

01. - 02.10

v DOL.KOUNICíCH - 1 Dol.Kounice/2.Blučina

6.kolo

 

08. - 09.10

H. - Medlov

7.kolo

 

15. - 16.10

v MODŘICÍCH - 1.Modřice/2.Želešice

8.kolo

 

22. - 23.10

v HRUŠOVANECH - H. - 1. Ochoz/3. Pozořice

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA FK 1932 - SOUTĚŽ 2016/17

Informace o rozlosování nového soutěžního ročníku 2016/2017 mladší přípravky.

Účastníky soutěžního ročníku 2016/17 III.třídy,skupina A jsou.

SK Blučina,FK 1932 HRUŠOVANY U BRNA,FC Židlochovice,TJ Viktoria Želešice,SK Újezd u Brna,MFK Modřice,SK Pozořice,FK Sokol Podolí,TJ Ochoz u Brna.

Naše přípravka bude hrát svoji skupinu turnajovým způsobem.


Pořadí zápasů na podzim 2016

1.kolo

 

03. - 04.09

v BLUČINĚ - 1. Blučina/2. Židlochovice - H.

2.kolo

 

10. - 11.09

v ŽELEŠICÍCH - 1.Želešice/2.Újezd - H.

3.kolo

 

17. - 18.09

v HRUŠOVANECH - H. - 1. Modřice/3. Pozořice

4.kolo

 

24. - 25.09

v OCHOZI - 1.Ochoz/2.Podolí - H.

5.kolo

 

01. - 02.10

v ŽIDLOCHOVICÍCH - 2.Blučina/3.Židlochovice - H.

6.kolo

 

08. - 09.10

v ÚJEZDĚ - 1.Újezd/2.Želešice - H.

7.kolo

 

15. - 16.10

v MODŘICÍCH - 1.Modřice/2.Pozořice - H.

8.kolo

 

22. - 23.10

v HRUŠOVANECH - H. - 1. Ochoz/3. Podolí

 

MINI PŘÍPRAVKA FK 1932 - SOUTĚŽ 2016/17

Informace o rozlosování nového soutěžního ročníku 2016/2017 mini přípravky

Účastníky soutěžního ročníku 2016/17 jsou.

FK 1932 HRUŠOVANY U BRNA,FC Ivančice,TJ Sokol Opatovice,FC Slovan Rosice,TJ Baník Zbýšov.

Zde ještě rozlosování neznáme a čekáme na jeho zaslání z OFS.

Jaromír Kudělka

ZIMNÍ OTEVÍRACÍ DOBA SPORTBARU FK 1932
Čtvrtek od 17 - 22 hod.
Pátek od 17 - 22 hod.
Sobota od 17 - 22 hod.
Neděle od 17 - 22 hod.
Pravidelné přímé přenosy ze sportovních kanálů - ČT sport,Sport 1 a 2,Eurosport 1 a 2,Nova Sport 1,Arena Sport 2.
Možnost sledování on-line přenosů Komety a Zbrojovky.
Čepujeme Radegast 10°,Gambrinus 11° a 12° Plzeň,dále Kofola,Zonky a jiné nealko nápoje.
Na příjemně strávený čas,v našem sportbaru,Vás tímto všechny srdečně zveme.
Ve sportbaru nabízíme možnost pořádání rodinných, společenských, firemních posezení a oslav do počtu až 35 + 28 lidí, domluva ohledně termínů a možnosti nabídky občerstvení na tel. číslech 774 723 770 a 728 477 735, nebo na mailech predseda@fk1932.cz a sekretar@fk1932.cz