OKRESNÍ POHÁR Předkolo  FK 1932 "MUŽI" - MOUTNICE "A"

FK 1932 "MUŽI" - SK MOUTNICE "A" 1:3 (1:2)

Branka: 38. Podborský Tomáš - 1:1.

ŽK: 55. Břinka Jakub,60. Bělák Jan.

SESTAVA: Hýsek David - Matal Jakub (67"Cekl Martin), Břinka Jakub, Kratochvíl Jakub, Podborský Jan (21"Hádlík Robin) - Bělák Jan, Daněk Pavel, Šimoník Lukáš, Badin Tomáš - Podborský Tomáš (56" Lauterbach Tomáš) - Pokorný Tomáš (67" Lamač Michal)

I letos jsmes se přihlásili do okresního poháru, a proto v sobotu 6. srpna dorazil, na náš stadion, celek hrající okresní přebor, SK Moutnice, aby s námi sehrál 1. předkolo. Pro nás to byl hlavně další přípravný zápas před sezónou, ale vidina vítězství a dašího postupu byla lákavá.

Zápas začal opatrně, snažili jsme se hrát naši hru, což je obrana v bloku a trpělivé vyčkávání na chyby soupeře, což se nám dařilo. Gól přišel až v 34. minutě, kdy jsme ho soupeři darovali vlastní chybou. Po návratu z útočné standartky (rohu) jsme při bránění brejku, místo odkopu bálonu a srovnání se v obraně, snažili hrát konstruktivně balón. O ten jsme však přišli a soupeř skrz otevřenou obranu skóroval. I přesto jsme dál hráli trpělivě a vyplatilo se, v 38. minutě jsme využili chyby soupeře a z rychlého brejku vyrovnával Tomáš Podborský. Těsně před půlkou byla naše obrana rozhozena dobrým pohybem soupeře a dostali sme gól do šatny na 2:1.

Do druhé půle jsme vstoupili trpělivě a čekali jsme na šance, které se nám ovšem nedařilo proměnit (tyčka z trestného kopu Lukáše Šimoníka). I soupeř měl několik šancí, ale gólman Hýsek nás jako celý zápas podržel. V 61. minutě šel soupeř do desíti a my se tlačili za vyrovnáním. Ani přes oživení střídajícími hráči, se nám zarputilou obranu soupeře překonat nepodařilo. Naopak v 89. minutě jsme inkasovali z brejku soupeře.

I přes prohru jsem s výkonem týmu spokojen, kluci makali, jen jsme udělali víc chyb, které nás stály zápasy.

Neděle od 17 - 22 hod.
Pravidelné přímé přenosy ze sportovních kanálů - ČT sport,Sport 1 a 2,Eurosport 1 a 2,Nova Sport 1,Arena Sport 2.
Možnost sledování on-line přenosů Komety a Zbrojovky.
Čepujeme Radegast 10°,Gambrinus 11° a 12° Plzeň,dále Kofola,Zonky a jiné nealko nápoje.
Na příjemně strávený čas,v našem sportbaru,Vás tímto všechny srdečně zveme.
Ve sportbaru nabízíme možnost pořádání rodinných, společenských, firemních posezení a oslav do počtu až 35 + 28 lidí, domluva ohledně termínů a možnosti nabídky občerstvení na tel. číslech 774 723 770 a 728 477 735, nebo na mailech predseda@fk1932.cz a sekretar@fk1932.cz