Oddíl mini přípravky je tu k dispozici pro děti školkového věku - tzn. od 3 do 6ti let. Je to vlastně taková fotbalová školka. Nábor do této kategorie je fakticky celoroční a může se přijít podívat každý.

Oslovujeme nové zájemce převážně z místních školek, ale poslední dobou i ze školek z okolních vesnic. Chceme, aby se vědělo, že je u nás připravený krásný a moderní stadion, spousta pomůcek a chuti předávat něco malým hráčkám či hráčům. Učíme je první fotbalové a vlastně i sportovní krůčky. Protože naším úkolem není je jen naučit hrát fotbal, ale vypěstovat u nich lásku ke sportu obecně. Hlavním cílem je osobní vývoj a hlavně zábava! Postupněje také seznamujeme s pravidly a pochopením smyslu hry. Z technického pohledu je učíme vodit míč,  zpracování a střelbu. Vše formou zábavy a her.
Je to kategorie, u které vyžadujeme během tréninku přítomnost známé osoby (rodič, sourozenec, kamarád), protože některé děti to baví hodinu,
některé 20 minut a pak si potřebují odpočnout, dobít energii, nasát lásku od maminek či tatínků, aby mohly zase za 5 minut vyběhnout. Samozřejmě chce to velkou dávku trpělivosti a nadhledu. Důležité je děti do ničeho nenutit, ale jít jim třeba příkladem. Pro ně jsou rodiče víc než mistři světa a největším zážitkem dne je zakopání sis mámou, nebo tátou :)
Každé dítě je jiné a má své slabé i silné stránky, které se snažíme rozvíjet pomocí různých her, překážek a dovednostních cvičení. K hernímu rozvoji využíváme různé turnaje, přátelská utkání  či například ukázkový trénink profesionálního trenéra. To vše se odvíjí od zájmu rodičů a hlavně dětí.
Ty nejstarší nebo nejšikovnější si vybírají trenéři do mladší přípravky, kde mohou od svých 5. narozenin nastupovat do soutěžních zápasů.


Trénujeme na stadionu každou středu a pátek od 17:00 do 18:00 (od září do října + od dubna do června), nebo ve sportovním areálu každou středu
od 17:00 do 18:00 (od listopadu do března).
Výbava na trénink – nutné vhodné oblečení a boty, a hlavně pití!
Doporučené – dobrou náladu.

Trenér Kafka