Mladší přípravka

Mladší přípravkaPrázdniny skončily a nás čeká další fotbalová sezóna v kategorii mladší přípravka. Zahájíme ji ve stejné sestavě jako jsme ji loni ukončili. Když budeme mít štěstí, třeba nám nějaká posila přibyde. Proto se nebojte a přijďe náš tým posílit. Mladší přípravka je pro kluky ročníků 2011 a mladší, holky můžou být o rok starší.

Doufám, že si všichni užili prázdnin a na fotbal se už těší. V předposledním prázdninovém týdny jsme měli takové malé třídenní "soustředění" formou příměstského tábora, kde jsme se snažiloi se na fotbal podívat i jinak. Hráli fotbal-golf, malé turnaje, pouštěli si krásné fotbalové akce, ale také si ukázali, že je při fotbale i legrace. Náš první poprázdninový týden bude docela náročný, sehrajeme v něm dvě utkání.

 • Rozpis zápasů

  Aktuální rozpis zápasů soutěžního ročníku.

 • Kalendář

  V kalendáři jsou zapsané všechny nadcházející události, které se týkají týmu mladší přípravky. Je to nejaktuálnější zdroj toho co se děje. Všechny změny a nové akce se objeví nejdříve tu, a to včetně změn a rušení tréninků.

 • Asistentka

  Kateřina Horká (Grassroots Leader)

 • Soustředění

  V předposledním týdnu prázdnin jsme uspořádali malé "soustředění" mladší přípravky. Soustředění probíhalo na stadionu formou příměstského tábora. Snad se všem zůčastněným líbilo a užili si ho.

 • Vedoucí družstva a trenér

  Jiří Horký (Grassroots Leader, FAČR lic. "C")
  Telefon: 774 106 245
  email: jiri.horky@seznam.cz